Jak nabić wyświetlenia na Youtube 2021?

Jak nabić wyświetlenia na Youtube w 2017 roku? Nabicie wyświetleń pod filmikami na Youtube może być żmudną robotą. Jedni wyświetlenia nabijają w naturalny sposób poprzez promocję filmów w mediach społecznościowych, forach lub poprzez kampanie reklamowe (Facebook lub Adwords). Ci, którzy nie mają wystarczająco budżetu i czasu decydują się na narzędzia wymiany ruchu. Polegają one na tym, że użytkownik logując się do swojego profillu w takim narzędziu ogląda, subskrybuje i lajkuje cudze filmy. W zamian otrzymuje kredyty, które wymienić może na własne kampanie reklamowe i zwiększanie ilości wyświetleń. Wszystko dzieje się w sposób automatyczny. Narzędzia posiadają funkcje automatycznego oglądania filmów i „zarabiania” kredytów. Kredyty można zawsze kupić, jednak o wiele lepiej zainwestować w konto premium i samodzielnie nabijać kredyty.
Jak nabić wyświetlenia na Youtube przy pomocy YTMonster?

YTMonster posiada identyczny model jaki został opisany powyżej. Nabijanie wyświetleń jest skuteczne i proste. Wystarczy zarejestrować się na YTMonster z tego linku: https://www.ytmonster.net/register?ref=Adrox . Następnie należy nabijać kredyty za pomocą clienta w sposób automatyczny. Wymienianie kredytów na kampanie reklamowe filmów (nabijanie wyświetleń) jest bardzo łatwe i przyjemne. Działanie klienta przedstawiono poniżej.

jak nabić wyświetlenia na Youtube w 2017 roku

Na rysunki widać, że do nabijania kredytów wystarczy jedynie wciśnięcie przycisku start. Po tym filmy oglądane są autymatycznie tyle czasu na ile nastawione były poszczególne kampanie użytkowników. W sytuacji, gdy na na koncie użytkownika znajdzie się wystarczająca liczba kredytów do uruchomienia kampanii, może on uruchomić ją w poszczególnej, przeznaczonej do tego zakładce „Campaigns”. W zakładce tej wystarczy wybrać zielony przycisk „New Campaign” oznaczający nową kampanię nabijającą wyświetlenia, subskrypcje, komentarze lub lajki na Youtube. Po wybraniu przycisku uzupełnić trzeba następujący formularz pokazany na rysunku:

jak nabić wyświetlenia na Youtube przez Internet

W pole Youtube URL należy wpisać link do filmu video jaki użytkownik chce promować. Chcąc zwiększyć liczbę wyświetleń na Youtube w polu Type wybieramy Views. Następnie w polu „View Length” podajemy długość przez jaką inne osoby mają oglądać nasz film. Dalej w miejsce „Amount” należy wpisać liczbe wyświetleń jaką chcemy pozyskać. Na samym końcu wyliczony zostanie koszt całkowitej kampanii (w kredytach). Jesli na koncie posiadamy wystarczającą liczbę kredytów wciskamy przycisk „Submit”, a kampania reklamowa zwiększająca wyświetlenia na Youtube zostaje pomyślnie uruchomiona. Więcej na ten temat znajdziecie w poniższym filmiku przedstawiającym proces nabijania wyświetleń na Youtubie.

Categories: Porady

Comments are closed.

Airmax Internet na t

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się społeczeństwie, dostęp do szybkiego i ...

Światłowód Airmax

W dobie cyfryzacji i dynamicznie rozwijającej się technologii, konieczność szybkiego ...

Niesamowite możliwo

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia ewoluuje w zawrotnym ...

Tajemnice i uwodzeni

Witamy w fascynującym świecie opowieści erotycznych, gdzie słowo "plaża" nabiera ...

Uzależnienie od Int

Wprowadzenie W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie technologia stale rozwija się i staje ...