Jak zmienić IP

Jak zmienić IP?

Chciałbyś dowiedzieć się jak zmienić IP komputera lub innego urządzenia, takiego jak tablet, telefon czy laptop?

Pobierz program VPN!

Zmiana IP nie jest taka trudna jak Ci się wydaje. W tym wpisie poznasz szczegółową instrukcję, która pozwoli Ci w bardzo prosty sposób zmienić swój adres IP.

Niezależnie od tego czy przebywasz w Polsce czy chcesz dowiedzieć się jak zmienić IP na polskie będąc za granicą ten sposób działania jest niezastąpiony. Zacznijmy, więc od filmu, przy pomocy którego krok po kroku zmienisz adres IP komputera Windows 10. Oczywiście jest to przykład wykonany na komputerze, ponieważ rozwiązanie w podobny sposób można wykorzystać, równiez na innych urządzeniach.

Jak zmienić IP komputera?

Nie każdy lubi oglądać filmy, dlatego stworzyliśmy, także opisową instrukcję, która odpowie Ci na pytanie jak zmienić IP na zagraniczne lub polskie. Oczywiście wykorzystasz do tego program VPN do zmiany IP o nazwie PureVPN. Znajdziesz go tutaj. Przejdźmy zatem do szczegółowej Instrukcji.
Zakładanie konta

jak zmienić IP

Na samym początku należy przejść do strony PureVPN: kliknij tutaj.

Powinna wyświetlić Ci się strona z programem do zmiany IP. Zobaczysz, tam także przykładowy cennik. Pamiętajcie, że cena na stronie może się nieco różnić od tej na powyższym zdjęciu i może ulegać zmianie z biegiem czasu. Spośród dostępnych opcji wybierz ofertę dla siebie. Polecam wybrać ofertę na dłuższy czas najlepiej rok lub dłużej, ponieważ przeważnie jest ona o wiele najbardziej atrakcyjna.

Po zaznaczeniu oferty zjedź niżej na stronie. Powinny wyświetlić Ci się różne aktualnie dostępne metody płatności:

PureVPN metody płatności

Jak widzisz masz dostępnych wiele różnych metod płatności. Istnieje możliwość skorzystania min. z takich metod płatności jak:

Karta kredytowa
PayPal
Skrill
Pausafecard
AliPay
BlueSnap

Nie powinieneś mieć problemów z odnalezieniem dogodnej formy płatności dla siebie. Osobiście polecam wykonać płatność np . przy pomocy PayPala. Po wyborze, którejś z płatności powinien wyświetlić Ci się krótki formularz, który należy uzupełnić:

Jak zmienić adres IP komputera Windows 10

Teraz wystarczy, że uzupełnisz swoje dane: imie, adres email i potwierdzisz swój adres email.

Pamiętaj, aby dane były prawdziwe z tego względu, że na wysłany adres e-mail zostaną wysłane szczegóły dotyczące logowania się do konta w programie PureVPN.

Po wypełnieniu formularza wykonaj płatność, a następnie oczekuj na otrzymanie wiadomości. Po ustanowieniu danych do logowania się do konta przejdź do kolejnego kroku.

Teraz nadeszła pora na pobranie programu na swoje urządzenie. Odnośnik do pobrania programów powinieneś otrzymać w wiadomości E-Mail. Jak widzisz program do zmiany IP działa na różnych systemach operacyjnych. Wymienić tutaj można Windows, Mac, Android, iOS. Adres IP zmienisz, także w przeglądarce Chrome lub Firefox, w Android TV, Kodi, Firestick, Router, DD-WRT Applet lub Linux. W tym poradniku pokazujemy jak zmienić IP komputera z Windows 10, dlatego pobierzemy wersję działającą własnie na tym systemie operacyjnym. Po wybraniu systemu Windows należy wybrać przycisk “Download VPN”. Rozpocznie się pobierania Instalatora PureVPN.
Instalacja programu VPN

Po pobraniu PureVPN należy uruchomić instalator, zaakceptować zgody i rozpocząć instalację. Po udanej instalacji powininno wyświetlić Ci się następujące okno:

Logowanie purevpn

Teraz wystarczy, żę wybierzesz przycisk Login. Po wybraniu tego przycisku pojawi Ci się możliwość wpisania danych do logowania, tak jak jest to widoczne na poniższym zdjęciu.

Zmiana IP w PureVPN

Tera wystarczy, że uzupełnisz dane do logowania w odpowiednich polach. Informacje na temat logowania znajdziesz w wiadomości E-Mail przesłanej do Ciebie po dokonaniu zakupu. Powinieneś otrzymać w niej nazwe użytkownika (username) i hasło (password) niezbędne do logowania w PureVPN.

Po wpisaniu poprawnego loginu i hasła wybierz przycisk login, a zostaniesz zalogowany do swojego konta.
Zmiana IP komputera

PureVPN opinie

Teraz wyświetli Ci się panel opcji do wyboru. Spośród dostępnych opcji będziesz miał do wyboru, takie funkcjonaliności jak stream, wolność internetu, ochrona prywatności, dzielenie się plikami lub dedykowane IP. Zalecamy wybrać opcję z ochroną prywatności lub wolność Internetu (ikona z kłódką lub ikona z papierowym samolotem).

serwery PureVPN

Teraz wyświetlą Ci się różne serwery z różnych krajów z którymi będziesz mógł nawiązać połączenie. PureVPN daje dostęp do wielu serwerów, dlatego masz możliwość dość sporego wyboru. Powinieneś znaleźć tam serwery, także z Polski.

Obok nazwy serwera znajdują się dodatkowe informacje. Warto nawiązywać połączenie z serwerami, które mają niską wartość PING. Chodzi tutaj o opóźnienie w przesyłanie danych. Im mniejsza prędkość wyrażona w milisekundach po prawej stronie serwera tym lepiej dla Ciebie, ponieważ połączenie w tym przypadku będzie szybsze i w niektórych przypadkach stabilniejsze, dlatego na poniższym przykładzie zdecydowano się wybrać serwer z Łotwy.

Po dwukrotnym wybraniu serwera lewym przyciskiem myszy powinno rozpocząć się nawiązywanie połączenia, dzięki któremu możliwie szybko będziesz mógł zmienić swój adres IP.

Jak zmienić lokalizację internetu

Po chwili połączenie zostanie nawiązane. Wyświetli Ci się komunikat w języku angielskim o tym, że Twój prawdziwy adres IP jest teraz ukryty. Zostaniesz poinformowany o tym, że włączone zostały również inne towarzyszące temu procesowi funkcjonalności takie jak prywatne przeglądanie, ochrona połączenia, optymalizacja szybkości Internetu czy szyfrowanie. Jeżeli zastanawiałeś się jak zmienić lokalizację, to jak widzisz w powyższym przykładzie lokalizacja została ustalona na miasto Vienna w Austrii.

Na powyższym przykładzie masz, także informacje na temat czasu trwania połączenia z serwerem. Oczywiście jeżeli chcielibyście rozłączyć się z serwerem to w każdej chwili możecie to zrobić. Wystarczy kliknąć przycisk “Disconnect”.

Jak widzisz zmiana IP jest naprawdę prosta i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wszystko zrobisz przy pomocy programu PureVPN. Mam nadzieje, że po przeczytaniu tej prostej instrukcji wiesz już jak zmienić IP komputera Windows 10.
PureVPN Opinie

Możliwe, że zastanawiasz się nad zakupem programu PureVPN. Trzeba przyznać, że płatne programy VPN ciesza się znakomitą renomą. PureVPN to z pewnością jeden z najpopularniejszych programów VPN, który oferuje wiele ciekawych funkcjonalności, a w tym dostęp do różnych zagranicznych serwerów.

Oczywiście program pozwala nie tylko na zmianę IP, ale także na ochronę danych i prywatności, więc znakomicie sprawdza się, jeżeli zależy nam na wysokim stopnie bezpieczeństwie połączenia i informacji. Jeżeli, zatem nie byłeś dotychczas przekonany, co do tego programu, to zachęcamy Cię do jego przetestowania i po prostu polecamy z niego skorzystać.

PureVPN warto nawet wypróbować w wariancie jednomiesięcznym. Może okazać się wtedy, że spodoba Ci się na tyle, że odnowisz subskrybcję, a w innym przypadku po prostu jej nie odnowisz. Z pewnością metoda zmiany IP w komputerze przy wykorzystaniu PureVPN nalezy do jednej z najprostszych aktualnie dostępnych w Internecie, dzięki czemu prawie każdy użytkownik jest w stanie poradzić sobie ze zmianą Adresu IP swojego komputera bez posiadania specjalistnycznych umiejętności informatycznych.

Categories: Porady

Comments are closed.

Airmax Internet na t

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się społeczeństwie, dostęp do szybkiego i ...

Światłowód Airmax

W dobie cyfryzacji i dynamicznie rozwijającej się technologii, konieczność szybkiego ...

Niesamowite możliwo

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia ewoluuje w zawrotnym ...

Tajemnice i uwodzeni

Witamy w fascynującym świecie opowieści erotycznych, gdzie słowo "plaża" nabiera ...

Uzależnienie od Int

Wprowadzenie W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie technologia stale rozwija się i staje ...