Najlepsze konto bankowe dla studenta 2021

Skoro jesteś na tej stronie oznacza to, że prawdopodobnie jesteś studentem i zastanawiasz się jakie jest najlepsze konto bankowe dla studenta? Powiem Tobie wprost, że jesteś w dobrym miejscu, żeby dowiedzieć się, które konto bankowe powinieneś wybrać. Dlaczego tak właśnie uważam? A dlatego, że jestem osobą, która w żaden sposób nie jest powiązana z żadnym z banków. Nie będę na siłę oferował Tobie otwarcia rachunku bankowego w banku, tylko dlatego, że w nim pracuję albo dlatego, że mam z tego większą prowizję, tak jak robią to inne osoby. Przedstawiony poniżej przeze mnie ranking przedstawiający jakie konto bankowe dla studenta wybrać w 2018 roku jest wynikiem własnej analizy. Przy tworzeniu rankingu pod uwagę wzięte zostały najrozmaitsze potrzeby, a to, że sam jestem studentem, daje Tobie gwarancję, że doskonale rozumiem Twoje potrzeby.
Jakie konto bankowe dla studenta wybrać?

Ekonto m w mBanku [kliknij, aby złożyć wniosek]

Ekonto w Mbanku oferuje szereg udogodnień dla studentów i młodzieży. Korzyści zależne są od wieku, w jakim aktualnie jesteś. Istnieje tutaj podział na trzy kategorię wiekowe:

13-20 lat

0 zł miesięcznie za prowadzenie konta.
0 zł miesięcznie za kartę.
0 zł za wypłatę Blikiem z bankomatów na terenie Polski.
0 zł za wypłatę kartą z bankomatów na terenie Polski.

21-24 lat

0 zł miesięcznie za prowadzenie konta.
0 zł miesięcznie za kartę, pod warunkiem, że zapłacisz kartą min 5 razy, w innym przypadku opłata 4 zł.
0 zł za wypłatę Blikiem z bankomatów na terenie Polski.
0 zł za wypłatę kartą z bankomatów na terenie Polski, pod warunkiem, że wypłata będzie większa lub równa 50 zł, w innym przypadku opłata w wysokości 1.30 zł.

25 lat lub więcej

0 zł miesięcznie za prowadzenie konta, pod warunkiem, że będą wpływy na konto w wysokości 1000 zł lub więcej miesięcznie, w innym przypadku opłata 5 zł.
0 zł miesięcznie za kartę, pod warunkiem, że zapłacisz kartą min 5 razy, w innym przypadku opłata 4 zł.
0 zł za wypłatę Blikiem z bankomatów na terenie Polski.
0 zł za wypłatę kartą z bankomatów na terenie Polski, pod warunkiem, że wypłata będzie większa lub równa 100 zł, w innym przypadku opłata w wysokości 1.30 zł.

Jak widzisz w Ekoncie m w mBanku nie musisz obawiać się opłat, jeśli spełniasz wymienione warunki. Konto jest wręcz stworzone dla studenta. Nie ważne czy jesteś studentem politechniki, uniwersytetu czy akademii – pod uwagę brany jest wyłącznie Twój wiek. Jest to moje ulubione konto i bank. Polecam Tobie rozważyć tę opcję jako pierwszą, nie tylko ze względu na niskie opłaty, ale ze względu na to, że notowania mBanku z każdym miesiącem są coraz lepsze, co przełożyć się może kiedyś na dodatkowe korzyści dla klientów w przyszłości. Moim zdaniem najlepsze konto bankowe dla studenta możesz otworzyć tutaj, a jeśli nie wiesz jak to zrobić to w jednym ze swoich filmów pokazywałem już jak otworzyć konto bankowe w mBanku:

PKO Konto za zero (kliknij, aby złożyć wniosek)

Konto za zero to moim zdaniem idealne konto bankowe dla studenta. Konto te jest idealną alternatywą dla Ekonta w mBanku. Poniżej przedstawiam ważne cechy i atrybuty konta za zero:

0 zł miesięcznie za prowadzenie konta, pod warunkiem, że posiadasz kartę do konta. W innym przypadku opłata wynosi 6,90 zł miesięcznie.
0 zł za kartę do konta, pod warunkiem, że dokonasz płatności kartą na kwotę minimum 300 zł w czasie naliczania miesięcznej opłaty za kartę. W innym przypadku opłata wynosi 6,90 zł miesięcznie.
0 zł za wykonywanie krajowych przelewów internetowych
0 zł zł za dokonywanie wypłat z bankomatów PKO Banku Polskiego
0 zł za dokonywanie zleceń stałych.

Jak widzisz oferta PKO Konto za zero wydaje się być trochę mniej atrakcyjna niż ta w mBanku patrząc na to oczami studenta. Moim zdaniem w pierwszej kolejności warto zainteresować się ofertą Ekonta w mBanku, a dopiero później zastanowić się nad ofertą banku PKO. Jeśli zdecydowałeś się na otworzenie rachunku bankowego w PKO to możesz to zrobić tutaj.

Poniżej przedstawiam w jaki sposób możesz szybko założyć konto bankowe przez Internet w PKO BP.

Jak widzisz nie tak łatwo stwierdzić, jakie jest najlepsze konto bankowe dla studenta. Każde z tych dwóch kont posiada na tyle dobrych cech, że można z czystym sumieniem je polecić.

Categories: Porady

Comments are closed.

Airmax Internet na t

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się społeczeństwie, dostęp do szybkiego i ...

Światłowód Airmax

W dobie cyfryzacji i dynamicznie rozwijającej się technologii, konieczność szybkiego ...

Niesamowite możliwo

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia ewoluuje w zawrotnym ...

Tajemnice i uwodzeni

Witamy w fascynującym świecie opowieści erotycznych, gdzie słowo "plaża" nabiera ...

Uzależnienie od Int

Wprowadzenie W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie technologia stale rozwija się i staje ...