Jak ustawić nowe hasło w League of Legends

Jak ustawić nowe hasło w grze League of Legends?

Ten problem, a raczej to pytanie będzie tematem dzisiejszego postu. Czasem bywa, tak, że w wyniku rozwinięcia się jakichś okoliczności musimy zmienić hasło w grze. Tymi okolicznościami może być kradzież laptopa, posiadanie jakiegoś wirusa na komputerze lub przypadkowe wejście w jakiś nieznany link. W każdym razie, jeśli jesteście zdecydowani na zmianę hasła, to przebiega ona w następujący sposób:
Jak zmienić hasło w lolu?
Instrukcja:

1. Przejdź do strony zmiany hasła w League of Legends czyli : https://adf.ly/1fKAoV

2. W prawym górnym rogu wybierz odpowiedni rejon na którym grasz. Zazwyczaj Polacy grają na Eu Północ i Wschód.

3. Kliknij przycisk Zaloguj się, przekieruje Cię do nowej podstrony gdzie masz wpisać dane do swoje konta League of Legends. Pamiętaj, żeby wpisać poprawny login i hasło. Następnie kliknij przycisk ’ Zaloguj się’.

4. Po zalogowaniu najedź na strzałeczkę znajdującą się w prawym górnym rogu obok nazwy twojego użytkownika. Po najechaniu kursorem na ten obszar rozwiną Ci się różne opcje. Nas interesuje zakładka „ustawienia”.

5. Po wejściu w ustawienia wyświetli Wam się nowe okno a w nim takie zakładki jak Ochrona konta, Zmień adres e-mail, Zmień hasło, Umowa – Kodeks przywoływacza. Nas Interesuje oczywiście zakładka „Zmień Hasło”.

6. Po przejściu w zakładkę „Zmień hasło”, wpisz w rubrykę „Aktualne Hasło”, czyli hasło jakie dotychczas używałeś. W miejsce „Nowe hasło” wpisz hasło jakie chciałbyś od dziś używać, powtórz nowe hasło w rubryce „Potwierdź hasło”. Następnie kliknij przycisk „Wyślij”.

7. Po wciśnięciu przycisku „Wyślij” wyświetlić się Tobie powinien komunikat o wprowadzeniu kodu. Kod ten został wysłany na twój adres e-mail przypisany do tego konta. Jedyne co teraz musisz zrobić to w nowej karcie przejść do swojej skrzynki pocztowej, otworzyć wiadomość, jaka przyszła od Riotu i skopiować kod z wiadomości do rubryki „Kod” na stronie League of Legends. Po wklejeniu kodu wciśnij przycisk „Wyślij”.

8. Gratuluję! Udało się Tobie zmienić hasło w League of Legends!

Categories: Porady

Comments are closed.

Airmax Internet na t

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się społeczeństwie, dostęp do szybkiego i ...

Światłowód Airmax

W dobie cyfryzacji i dynamicznie rozwijającej się technologii, konieczność szybkiego ...

Niesamowite możliwo

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia ewoluuje w zawrotnym ...

Tajemnice i uwodzeni

Witamy w fascynującym świecie opowieści erotycznych, gdzie słowo "plaża" nabiera ...

Uzależnienie od Int

Wprowadzenie W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie technologia stale rozwija się i staje ...