Jak usunąć konto na Instagramie? (2019)

Jak usunąć konto na Instagramie?

Wiele osób zastanawia się jak usunąć konto na Instagramie. Usuwanie konta na Instagramie nie jest trudne. Wystarczy postępować według powyższej instrukcji, aby ostatecznie usunąć konto na Instagramie. W przypadku problemów z powyższym sposobem należy postępować zgodnie z metodą przedstawioną poniżej. W celu skasowania konta wystarczy uważnie postępować zgodnie z poniższą procedurą.
Jak usunąć konto na Instagramie – Instrukcja szczegółowa.

Jak usunąć InstagramaW pierwszej kolejności należy zalogować się do swojego konta na Instagramie. Możesz to zrobić tutaj: https://instagram.com/. W tym celu trzeba wypełnić odpowiednie dane związane z numerem telefonu, nazwą użytkownika, lub adresem email. Wszystko zależy od tego, które z tych danych zostały wykorzystane podczas rejestracji w serwisie Instagram. Oprócz danych związanych z loginem do konta nie należy zapominać o tym, że niezbędne będzie także wpisanie rubryki dotyczącej hasła. Usunięcie konta na Instagramie jest możliwe dopiero po zalogowaniu się!

Jeżeli uda nam się pomyślnie zalogować to w kolejnym kroku należy wybrać przycisk umiejscowiony w prawym górnym rogu Instagrama. Przycisk spowoduje przejście do naszego indywidualnego profilu. Wyświetlone powinno zostać następujące okno ze wszystkimi zdjęciami i informacjami, które zostały upublicznione na naszej tablicy:

Usuwanie kont insta

Po wyświetleniu naszego profilu jesteśmy już coraz bliżej usunięcia konta na Instagramie. Tym razem wystarczy wybrać przycisk “Edytuj profil”, który przekieruje nas do szczegółowych informacji i ustawień skonfigurowanych na naszym koncie. Przycisk “edytuj profil” znajduje się w górnej części strony między nazwą użytkownika a ikonką z korbką oznaczającą ustawienia. Po wybraniu przycisku powinny wyświetlić nam się następujące ustawienia Instagrama:Teraz z lewego panelu bocznego należy wybrać zakładkę edytuj profil o ile nie zostanie ona automatycznie wybrana. Naszym oczom ukażą się ustawienia dotyczące imienia i nazwiska, nazwy użytkownika, witryny internetowej, biogramu, adresu email, numeru telefonu, płci i propozycji podobnych kont. Pod tymi opcjami niepozornie umiejscowiona będzie niebieska opcja “Tymczasowe wyłącznie konta”. Należy wybrać tę opcję. Wygeneruje się takie okno:

Jak usunąć insta

Teraz pozostał nam ostatni krok, który należy wykonać. Po pierwsze wskazać trzeba powód dla którego zdecydowaliśmy się usunąć konto. Z rubryki “Dlaczego wyłączasz konto” należy wybrać prawdziwy powód tymczasowego wyłączenia konta. Osobiście wskazałem, że chcę coś usunąć. Nie ma to większego znaczenia którą opcję wybierzecie. Po wybraniu odpowiedniego powodu należy wpisać hasło w rubrykę “aby kontynuować wprowadź hasło”. Pozwoli to zweryfikować użytkownika i sprawdzić czy czynność nie jest wykonywana w wyniku błędu lub jakiegoś złośliwego oprogramowania. Po wpisaniu odpowiedniego hasła należy wybrać przycisk “Wyłącz tymczasowo konto”. Wybranie przycisku spowoduje pojawienie się komunikatu informującego użytkownika o tym, że konto jest tymczasowo wyłączane. Pojawi się pytanie, w którym musimy wybrać opcję “tak” o ile jesteśmy zdecydowaniu na usunięcie konta na Instagramie. Wybranie tej opcji spowoduje wylogowanie się z konta co oznacza, że pomyślnie udało się usunąć konto na Instagramie. Mam nadzieję, że te krótkie poradniki pomogły Ci dowiedzieć się jak usunąć konto na Instagramie!

Categories: Porady

Comments are closed.

Airmax Internet na t

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się społeczeństwie, dostęp do szybkiego i ...

Światłowód Airmax

W dobie cyfryzacji i dynamicznie rozwijającej się technologii, konieczność szybkiego ...

Niesamowite możliwo

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia ewoluuje w zawrotnym ...

Tajemnice i uwodzeni

Witamy w fascynującym świecie opowieści erotycznych, gdzie słowo "plaża" nabiera ...

Uzależnienie od Int

Wprowadzenie W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie technologia stale rozwija się i staje ...