Skycash, czyli innowacyjna aplikacja na telefon

Skycash to nowoczesna aplikacja na telefon stworzona po to, aby stanowczo ułatwić nam życie. Aplikacja oferuje użytkownikowi szereg ciekawych funkcji. Użytkownik za pośrednictwem Skykash może w bardzo prosty sposób wykonywać następujące czynności:

Dokonywać opłat w strefach płatnego parkowania bez konieczności korzystania z parkomatu. Jest to w szczególności przydatne, kiedy któryś z parkomatów zlokalizowany na parkingu jest zepsuty.
Zakupywać bilet auatobusowy, bez konieczności kupowania całego karnetu u kierowcy. Daje nam to dużo większa wygodę użytkowania, ponieważ bilety rejestrowane są w telefonie i nie musimy martwić się ich zagubieniem lub zniszczeniem. Dodatkowo usprawnia to pracę kierowcy, który nie musi obsługiwać nas podczas jazdy.
Zakupywać bilet na PKP Intercity i w kolejach SKM w sposób zdalny bez przymusu kasowania biletów i zakupu ich u konduktora.
Kupować bilety w kinach na ulubione filmów zdalnie, bez konieczności czekania w kolejce do kasy biletowej.
Płacić rachunki za prąd, gaz i wode.
Brać pożyczkę.
Wykupywać ubezpieczenie.

Wszystkie te czynności są możliwe do korzystania w aplikacji Skycash. Pamiętajmy, jednak, że aby korzystać z tych opcji w pierwszej kolejności trzeba stworzyć swoje prywatne konto i doładować go odpowiednią liczbą środków. Konto doładowywać można za pośrednictwem karty kredytowej, przelewu bankowego, Przelewów24, PayU, kodu promocyjnego lub Żabka store. Zachęcam wszystkch do wypróbowania aplikacji, ponieważ naprawdę ułatwia ona bardzo życie. Skycash możliwy jest do pobrania z tego linku: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skycash.beta&hl=pl

Categories: Porady

Comments are closed.

Airmax Internet na t

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się społeczeństwie, dostęp do szybkiego i ...

Światłowód Airmax

W dobie cyfryzacji i dynamicznie rozwijającej się technologii, konieczność szybkiego ...

Niesamowite możliwo

W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologia ewoluuje w zawrotnym ...

Tajemnice i uwodzeni

Witamy w fascynującym świecie opowieści erotycznych, gdzie słowo "plaża" nabiera ...

Uzależnienie od Int

Wprowadzenie W dzisiejszym społeczeństwie, gdzie technologia stale rozwija się i staje ...